sportmania echipament sportiv    
         
Juniori A
Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8  
 
Juniori B Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8    
Login | Inregistrare 00:00:00 2014-04-10 Ambitie 100 !!! ---------19:00:00 2014-04-10 Inima invinge talentul! ---------19:00:00 2014-04-10 Arbitrii -AJF Satu Mare ---------09:00:00 2014-04-10 Beneficiile pe termen lung ale antrenamentelor ---------07:00:00 2014-04-10 Kevin Gro▀kreutz-din galerie in teren ---------  

Sondaj

Care sunt temele care v-ar interesa mai mult in 2013-2014?/AJF Satu Mare

Calendar evenimente

« Aprilie 2014 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30











 

12:00:00 2011-08-22

Programul competitiei. CUPA VIITORUL.

 

  PROGRAM -1997                                                             

Toate meciurile se desfășoară la Baza Sportivă de la Unitatea Militară Zalău.      

GRUPA  A                                                                           GRUPA B                            

1. UNIREA ALBA IULIA                                                  1. ȘC.DE F. DUCKADAM 

2. SALINA OCNA ŞUGATAG                                          2.U CLUJ                  

3. BARCĂUL NUŞFALĂU                                                           3. CFR TIMISOARA

4.CFR 1907 CLUJ                                                                4. VIITORUL ZALĂU        

5. LIBERTY SALONTA                                                     5.FC ZALĂU                                                            23.08.2010                                        

Nr.       Ora      ECHIPELE    SCOR MARCATORI

1.         08.00   A1-A2  U. Alba Iulia-S.Ocna Șugatag                    

2.         09,00   B1-B2  Șc.F.Duckadam -U Cluj                  

3.         10,00   A3-A4  Barcăul Nușfalău-CFR 1907 Cluj               

4.         11,00   B3-B4   CFR Timișoara –Viitorul Zalău                  

5.         12,00   A4-A5  CFR 1907 Cluj- Liberty Salonta                 

6.         13,00   B2-B5  U Cluj-FC Zalău                  

7.         14,00   A3-A1  Barcăul Nușfalău- U. Alba Iulia                 

 8.        15,00   B3-B1   CFR Timișoara- Șc.F.Duckadam               

9.         16,00   A2-A5  S.Ocna Șugatag-Liberty Salonta                

10.       17,00   B4-B5  Viitorul Zalău- FC Zalău                 

                                                       24.08.2010        

11.       08.00   B5-B3  FC Zalău- CFR Timișoara               

12.       09,00   A5-A3  Liberty Salonta- Barcăul Nușfalău             

13.       10,00   A1-A4  U. Alba Iulia- CFR 1907 Cluj                    

14.       11,00   B1-B4  Șc.F.Duckadam- Viitorul Zalău                  

15.       12,00   A4-A2  CFR 1907 Cluj- S.Ocna Șugatag                

16.       14,00   B2-B3   U Cluj- CFR Timișoara                   

17.       15,00   A5-A1  Liberty Salonta- U. Alba Iulia                    

18.       16,00   B5-B1   FC Zalău- Șc.F.Duckadam             

19.       17,00   A2-A3  S.Ocna Șugatag- Barcăul Nușfalău            

20.       18,00   B4-B2   Viitorul Zalău- U Cluj                    

                                                         25.08.2010

21.       08.00   Semif.1           1A-2B                       

22.       09,00   Semif.2           2A-1B                       

23.       10,00   Loc 9-10         5A-5B                       

24.       11,00   Loc.7-8           4A-4B                       

25.       12,00   Loc.5-6           3A-3B            

26.       13,00   Loc.3-4           Pierz.semif.1-Pierz.Semif.2                          

27.       14,00   Loc.1-2           Înving.semif.1-Înving.semif.2                                  

                                                                                                         

 

PROGRAM -1999                                                                          

Toate meciurile se desfășoară la Stadionul Crasna. 

 

            GRUPA  A                                                                           GRUPA B                             1.U CLUJ                                                                              1.CFR CLUJ              2.ACADEMIA HAGI                                                          2.IL CALCIO S       

3.FC  ZALAU                                                                                 3.CS OTOPENI        

4. .CS M. ELIADE BUCUREȘTI                                       4.VIITORUL ZALĂU         

 

                                             23.08.2010                                                      

Nr.       Ora      ECHIPELE    SCOR MARCATORI

1.         09.00   A1-A2 U Cluj-Academia Hagi                    

2.         10,00   B1-B2  CFR Cluj-IL Calcio             

3.         11,00   B3-B4 CS Otopeni-Viitorul Zalău               

4.         14,00   A2-A4 Academia Hagi-CS M.Eliade                      

5.         15,00   A3-A1 FC Zalău- U Cluj                  

6.         16,00   B2-B3 IL Calcio - CS Otopeni                    

                                                       24.08.2010        

7.         09.00   A4-A3 CS M.Eliade- FC Zalău                   

8.         10,00   B1-B4 CFR Cluj- Viitorul Zalău                  

9.         14,00   A2-A3 Academia Hagi- FC Zalău               

10.       15,00   B3-B1 CS Otopeni- CFR Cluj                     

11.       16,00   A4-A1 CS M.Eliade- U Cluj            

12.       17,00   B4-B2 Viitorul Zalău- IL Calcio Satu Mare            

                                                         25.08.2010

13.       08.00   Semif.1           1A-2B            

14.       09,00   Semif.2           2A-1B            

15.       10,00   Loc. 7  4A-4B                       

16.       11,00   Loc. 5-6          3A-3B            

17.       12,00   Loc.3-4           Pierz.semif.1-Pierz.Semif.2                                      

18.       13,00   Loc.1-2           Înving.semif.1-Înving.semif.2                                  

 

 

PROGRAM -2000                                                   

Toate meciurile se desfășoară pe Stadionul Municipal.                                          

GRUPA  A                                                                           GRUPA B                            

1. STEAUA 2001                                                                 1.SESO C.TURZII

2.VIITORUL CONSTANTA                                                          2.ACADEMIA HAGI         

3.CFR CLUJ                                                                         3.U CLUJ                             

4. VIITORUL ZALĂU                                                        4.STEAUA BUC.                 

5. CSM PASCANI                                                               5.FC BIHOR                                                                                                                       6.PLIMOB SIGHET                                                            23.08.2010                                                                

Nr.       Ora      ECHIPELE    TEREN           SCOR MARCATORI

1.         08,00   A1-A2 Steaua 2001-Viit. C-ța           Teren A                     

2.         08,00   B3-B4 U Cluj-Steaua Buc.                Teren B                      

3.         09,00   B2-B5 Acad.Hagi-FC Bihor              Teren A                     

4.         10,00   B1-B6 SESO-Plimob                         Teren A                     

5.         11,00   A2-A5 Viit. C-ța-CSM Pașcani         Teren A                     

6.         12,00   B5-B3 FC Bihor-U Cluj                    Teren A                     

7.         13,00   B6-B4 Plimob-Steaua Buc.                Teren A                     

 8.        13,00   A3-A1 CFR Cluj- Steaua 2001         Teren B                      

9.         14,00   A4-A5 Viit. Zalău- CSM Pașcani      Teren A                     

10.       15,00   B1-B2 SESO- Acad.Hagi                  Teren A                     

11.       16,00   B4-B5 Steaua Buc.- FC Bihor           Teren A                     

12.       17,00   A3-A4 CFR Cluj- Viit. Zalău            Teren A                     

                                                      24.08.2010

13        08,00   A5-A3 CSM Pașcani -CFR Cluj       Teren A                     

14.       08,00   B2-B6 Acad.Hagi- Plimob                Teren B                      

15.       09,00   A1-A4 Steaua 2001- Viit. Zalău       Teren A                     

16.       10,00   B3-B1 U Cluj –SESO            Teren A                     

17.       11,00   B4-B2 Steaua Buc. - Acad.Hagi       Teren A                     

18.       12,00   A2-A3 Viit. C-ța- CFR Cluj              Teren A                     

19.       13,00   B6-B5 Plimob- FC Bihor                   Teren A                     

20.       14,00   B1-B4 SESO- Steaua Buc.                Teren A                     

21.       15,00   A4-A2 Viit. Zalău- Viit. C-ța                        Teren A                     

22.       15,00   B3-B2 U Cluj - Acad.Hagi                Teren B                      

23.       16,00   A1-A5 Steaua 2001- CSM Pașcani   Teren A                     

24.       17,00   B5-B1 FC Bihor –SESO                   Teren A                     

25.       18,00   B3-B6 U Cluj – Plimob                     Teren A                     

                                             25.08.2010

26.       07,30   Loc.9   5A-5B T A                

27.       08,30   Semif.1           1A-2B T A                

28.       09,30   Semif.2           2A-1B T A                

29.       10,30   Loc. 10-11      Pierz meci 26-6B        T A                

30.       11,30   Loc.7-8           4A-4B T A                

31.       12,30   Loc.5-6           3A-3B T A                

32        13,30

Afisari: 634

Articol adaugat de: fotbaljuniori.ro

Trimite mai departe: Bookmark and Share
 
 

Fotbal juniori clasamente rezultate