sportmania echipament sportiv    
         
Juniori A
Seria 5 Seria 6  
 
Juniori B Seria 5 Seria 6    
Login | Inregistrare 08:00:00 2014-11-27 Etapa la juniori . ---------13:00:00 2014-11-26 Acte necesare pentru participarea la Mem Ola si Ene. ---------13:00:00 2014-11-26 Doua zile de selctie pentru u15 ---------19:00:00 2014-11-24 U17 selectie la Jucu. ---------08:00:00 2014-11-24 Voteaza cel mai bun jucator al etapei nr 14.Juniori B ---------  

Sondaj

Cine influenteaza negativ calitatea fotbalului din Liga a IV-a Elite

Calendar evenimente

« Noiembrie 2014 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30











 

12:00:00 2012-01-30

CFR CLUJ SI GLORIA BISTRITA SE INTALNESC IN PRIMA ETAPA.

JUNIORI
Seria 8: PROGRAMUL ETAPEI INTERMEDIARE (Play-off),
 Editia 2011-2012
PROGRAM SERIA 8 - PLAY-OFF
 ETAPA a I-a 04.03.2012
LPS BISTRITA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - CF GLORIA BISTRITA
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
 ETAPA a II-a 11.03.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
CF GLORIA BISTRITA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
LPS BISTRITA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
ETAPA a III-a 18.03.2012
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - LPS BISTRITA
 FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - CF GLORIA BISTRITA
ETAPA a IV-a 25.03.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - CF GLORIA BISTRITA
 LPS BISTRITA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
ETAPA a V-a (ultima tur) 01.04.2012
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
CF GLORIA BISTRITA - LPS BISTRITA
ETAPA a VI-a 08.04.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - LPS BISTRITA
CF GLORIA BISTRITA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
 ETAPA a VII-a 12.04.2012
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - CF GLORIA BISTRITA
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - LPS BISTRITA
ETAPA a VIII-a 18.04.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
LPS BISTRITA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
CF GLORIA BISTRITA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
 ETAPA a IX-a 22.04.2012
CF GLORIA BISTRITA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - LPS BISTRITA
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
ETAPA a X-a (ultima etapa) 29.04.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
LPS BISTRITA - CF GLORIA BISTRITA

 Echipele clasate pe locul 1 si 2, se califica la Turneul Zonal.
 Partidele se vor disputa pe urmatoarele stadioane:
 LPS BISTRITA: ARMATA - Bistrita
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA: TRANSILVANIA - Cluj-Napoca
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA: \\\\\\\\\\\\\\\\DAN ANCA\\\\\\\\\\\\\\\\sintetic - Cluj-Napoca
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA: \\\\\\\\\\\\\\\\VICTORIA-SOMESENI\\\\\\\\\\\\\\\\ - Cluj-Napoca
CF GLORIA BISTRITA: \\\\\\\\\\\\\\\\ORASENESC\\\\\\\\\\\\\\\\ - Beclean
FC OLIMPIA SATU MARE: \\OLIMPIA\\ - Satu Mare

 

Afisari: 490

Articol adaugat de: fotbaljuniori.ro

Trimite mai departe: Bookmark and Share

Comentariu scris de: Satu Mare la data de: 2012-02-05 20:48:04

asta ii la juniori B bah adisor...

Comentariu scris de: ce ? la data de: 2012-01-30 14:34:41

ce lps si baia mare so dus in primele 6 la junior b

Comentariu scris de: adisor la data de: 2012-01-30 13:07:27

De ce nu apar in program LPS Satu Mare si echipa din Baia Mare?
 
 

Fotbal juniori clasamente rezultate