sportmania echipament sportiv    
         
Juniori A
Seria 6 Liga Elita U19  
 
Juniori B Seria 6 Liga Elita U17    
Login | Inregistrare 18:00:00 2016-08-26 Program Liga Elitelor U 19 ---------12:00:00 2016-08-25 Incepe liga 4 . ---------09:00:00 2016-08-25 Miercuri 31.08.2016 incepe U 19 si U 17. ---------08:00:00 2016-08-25 Romania - Anglia 1-3 in primul test al celor mai tineri tricolori ---------10:00:00 2016-08-21 Serii interesante in liga ELITELOR 19 si 17. ---------  

Sondaj

Cine influenteaza negativ calitatea fotbalului din Liga a IV-a Elite

Calendar evenimente

« August 2016 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31







 

12:00:00 2012-01-30

CFR CLUJ SI GLORIA BISTRITA SE INTALNESC IN PRIMA ETAPA.

JUNIORI
Seria 8: PROGRAMUL ETAPEI INTERMEDIARE (Play-off),
 Editia 2011-2012
PROGRAM SERIA 8 - PLAY-OFF
 ETAPA a I-a 04.03.2012
LPS BISTRITA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - CF GLORIA BISTRITA
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
 ETAPA a II-a 11.03.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
CF GLORIA BISTRITA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
LPS BISTRITA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
ETAPA a III-a 18.03.2012
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - LPS BISTRITA
 FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - CF GLORIA BISTRITA
ETAPA a IV-a 25.03.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - CF GLORIA BISTRITA
 LPS BISTRITA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
ETAPA a V-a (ultima tur) 01.04.2012
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
CF GLORIA BISTRITA - LPS BISTRITA
ETAPA a VI-a 08.04.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - LPS BISTRITA
CF GLORIA BISTRITA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
 ETAPA a VII-a 12.04.2012
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - CF GLORIA BISTRITA
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - LPS BISTRITA
ETAPA a VIII-a 18.04.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
LPS BISTRITA - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
CF GLORIA BISTRITA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
 ETAPA a IX-a 22.04.2012
CF GLORIA BISTRITA - FC OLIMPIA SATU MARE
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA - LPS BISTRITA
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA - FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA
ETAPA a X-a (ultima etapa) 29.04.2012
FC OLIMPIA SATU MARE - FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA - FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA
LPS BISTRITA - CF GLORIA BISTRITA

 Echipele clasate pe locul 1 si 2, se califica la Turneul Zonal.
 Partidele se vor disputa pe urmatoarele stadioane:
 LPS BISTRITA: ARMATA - Bistrita
FC CFR 1907 CLUJ-NAPOCA: TRANSILVANIA - Cluj-Napoca
FC UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA: \\\\\\\\\\\\\\\\DAN ANCA\\\\\\\\\\\\\\\\sintetic - Cluj-Napoca
FC ARDEALUL CLUJ-NAPOCA: \\\\\\\\\\\\\\\\VICTORIA-SOMESENI\\\\\\\\\\\\\\\\ - Cluj-Napoca
CF GLORIA BISTRITA: \\\\\\\\\\\\\\\\ORASENESC\\\\\\\\\\\\\\\\ - Beclean
FC OLIMPIA SATU MARE: \\OLIMPIA\\ - Satu Mare

 

Afisari: 630

Articol adaugat de: fotbaljuniori.ro

Trimite mai departe: Bookmark and Share

Comentariu scris de: Satu Mare la data de: 2012-02-05 20:48:04

asta ii la juniori B bah adisor...

Comentariu scris de: ce ? la data de: 2012-01-30 14:34:41

ce lps si baia mare so dus in primele 6 la junior b

Comentariu scris de: adisor la data de: 2012-01-30 13:07:27

De ce nu apar in program LPS Satu Mare si echipa din Baia Mare?
 

Fotbal juniori clasamente rezultate