sportmania echipament sportiv    
         
Juniori A
Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8  
 
Juniori B Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8    
Login | Inregistrare 21:00:00 2014-07-21 Se stie Seria a II-a liga 2. ---------08:00:00 2014-07-21 Cum se lucreaza la Ajax, Bayern si Barcelona ---------08:00:00 2014-07-21 Echipa Olimpiei urcă luni la munte cu 24 de jucători ---------17:00:00 2014-07-20 FC Olimpia Satu Mare pleacă luni in cantonament la Poiana Brașov. ---------08:00:00 2014-07-19 Meci-şcoală la Dorolţ ---------  

Sondaj

Care sunt temele care v-ar interesa mai mult in 2013-2014?/AJF Satu Mare

Calendar evenimente

« Julie 2014 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31









 

09:00:00 2013-02-25

Program Cupa Municipiului Reghin 2013 - Gr.2001

Nr.

GRUPA A

GRUPA B

1.

STEAGUL ROSU BRASOV

FC VASLUI

2.

CSS REGHIN ALB

ALMA SIBIU

3.

GLORIA BISTRITA

CFR CLUJ 2002

4.

ELITE GHEORGHENI

ATLETIC GURGHIU

 

Program Cupa Municipiului Reghin 2013  - Gr.2001

 

Nr.

GRUPA C

GRUPA D

1.

CEAHLAUL PIATRA NT

KINDER SG MS ROSU

2.

FCM TG MURES

CS IERNUT

3.

FCM ODORHEIUL SEC

VSK CSIKSZEREDA

4.

MURESUL LUDUS

CFR CLUJ 2001

 

 

 

 

 

VINERI – 1.03.2013

Meci

Ora

Echipele

 

SCOR

1.

17.30-18.00

FC VASLUI- ALMA SIBIU

1-2 B

 

2.

18.00-18.30

STEAGUL ROSU BRASOV- CSS REGHIN ALB

1-2 A

 

3.

18.30-19.00

FC VASLUI- ATLETIC GURGHIU

1-4 B

 

 

 

 

 

SAMBATA – 2.03.2013

Meci

Ora

Echipele

 

SCOR

4.

8.00-8.30

ATLETIC GURGHIU -ALMA SIBIU

4-2 B

 

5.

8.35-9.05

MURESUL LUDUS -FCM TG MURES

4-2 C

 

6.

9.10-9.40

KINDER SG MS ROSU- CS IERNUT

1-2 D

 

7.

9.45-10.15

STEAGUL ROSU BV- ELITE GHEORGHENI

1-4 A

 

8.

10.20-10.50

CEAHLAUL PIATRA NT- FCM TG MURES

1-2 C

 

9.

10.55-11.25

FCM ODORHEIUL SEC- MURESUL LUDUS

3-4 C

 

10.

11.30-12.00

CS IERNUT- VSK CSIKSZEREDA

2-3 D

 

11.

12.05-12.35

CFR CLUJ 2002- FC VASLUI

3-1 B

 

12.

12.40-13.10

FCM TG MURES- FCM ODORHEIUL SEC

2-3 C

 

13.

13.15-13.45

CEAHLAUL PIATRA NT- MURESUL LUDUS

1-4 C

 

14.

13.50-14.20

VSK CSIKSZEREDA -KINDER SG MS ROSU

3-1 D

 

15.

14.25-14.55

CFR CLUJ 2001-CS IERNUT

4-2 D

 

16.

15.00-15.30

ALMA SIBIU- CFR CLUJ 2002

2-3 B

 

17.

15.35-16.05

KINDER SG MS ROSU- CFR CLUJ 2001

<

Afisari: 704

Articol adaugat de: fotbaljuniori.ro

Trimite mai departe: Bookmark and Share
 
 

Fotbal juniori clasamente rezultate