sportmania echipament sportiv    
         
Juniori A
Seria 5 Seria 6  
 
Juniori B Seria 5 Seria 6    
Login | Inregistrare 09:00:00 2014-10-23 A fost nevoie de intervenţia Politiei. ---------09:00:00 2014-10-23 Oli si U conduc la juniori A. ---------09:00:00 2014-10-23 LPS Satu Mare pierde la Viitorul Cluj. ---------08:00:00 2014-10-22 Programul jocurilor . ---------09:00:00 2014-10-21 S-A STINS MIRCEA NEȘU ---------  

Sondaj

Cine influenteaza negativ calitatea fotbalului din Liga a IV-a Elite

Calendar evenimente

« Octombrie 2014 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31











 

19:00:00 2013-05-09

Juniori B .

Etapa 2

Play-off Juniori B, Seria 7 JB           

Data: 2013-05-09     Ora: 14:00        

CS FC BIHOR Oradea - CS Atletico Arad 2-1

A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)

A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Stadion: Comunal (Paleu - Bihor)    

                       

CS CF Liberty Oradea - LPS Satu Mare      2-0

A: Şuta Adrian (Baia Mare - Maramureş)

A1: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Data: 2013-05-09     Ora: 14:00        

A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare - Maramureş)

R: Bărbus Marius Bogdănel (Baia Mare - Maramureş)

Stadion: Municipal (Salonta - Bihor)           

                       

Etapa 2

Play-out Juniori B, Seria 7 JB           

CS FC Zalău - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare       1-0

A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)

A1: Blidar Ovidiu (Cluj-Napoca - Cluj)

A2: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)

- Play-out Juniori B, Seria 7 JB        

            Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj)    

                       

LPS Cluj-Napoca - SC FC Universitatea Cluj SA   

A: Almas Gabriel (Zalău - Sălaj)

A1: Corb Sergiu Paul (Zalău - Sălaj)

A2: Lucaciu Talida Mihaela (Jibou - Sălaj)

R: Cosma Ionut Gheorghe (Cosniciu de Sus - Sălaj)

Stadion: Dan Anca (Cluj-Napoca - Cluj)     

                       

LPS CSS BIHORUL Oradea - SC FC UTA SA     4-3

A: Moț Florin (Timişoara - Timiş)

A1: Martinovici Andrei (Timişoara - Timiş)

            Data: 2013-05-09     Ora: 14:00        

A2: Nimigean Ovidiu (Timişoara - Timiş)

R: Gheorghioiu Eugen (Timişoara - Timiş)

Afisari: 347

Articol adaugat de: fotbaljuniori.ro

Trimite mai departe: Bookmark and Share
 
 

Fotbal juniori clasamente rezultate